Kullanım şartları

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler.

Bu sayfada bulunan maddeler, Predunyam.com ile Predunyam.com müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

Ürün hakkında

Satın alacağınız ürün, Mojang stüdyosu tarafından geliştirilen Minecraft oyunu için satın alınmış bir hesaptır. Bu hesaba Minecraft oyunu üzerinden giriş yaparak çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz. Bu hesapla Minecraft.net web sitesine giriş yapabilirsiniz fakat Demir pakette herhangi bir bilgi değişikliği yapamazsınız. Hesaplarımız ikinci el olduğu için ve kalıcılığını sağlamak için bu şekilde bir yönteme başvurduk.

Teslimat

Hesaplar e-posta üzerinden teslim edilir ve Kontrol Edilir. Hesap Size Teslim edildiğinden itibaren sizin sorumluluğunuzdadır. Size Verilen Sipariş Numarasını Unutmanız Dışında Adres Bilgilerinizle Canlı Destekden Siparişinizi Kontrol Ettirebilirsiniz.

Sorumluluk reddi

Predunyam.com üzerinden satın alınmış bir Minecraft hesabı ile, kullanıcıların yaptığı legal yada illegal bütün aktiviteler, ilgili Minecraft hesabını Predunyam.com üzerinden satın alan kullanıcının sorumluluğundadır. Predunyam.com üzerinden illegal yollarla yapılmış (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden Predunyam.com sorumlu değildir.